Doping Nedir?

Doping Nedir?

  • İlanlarınızın daha fazla dikkat çekmesi için oluşturulmuş farklı seçenekleri olan imkânlardır. İlan sahibi tarafından isteğe bağlı olarak alınabilir. kktc.com’da bir ilan için satın alınan doping süresi 30 gündür.
  • Ana Sayfa Vitrin: Site ana sayfasında “vitrin ilanları” bölümünde görünen ilanlar kısmıdır. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz.
  • Kategori Vitrini bir kategoriye tıklandığında o kategori içinde ilanınızın en üstte sıralanması demektir. Örneğin “vasıta” kategorisine tıklandığında aracınız en üstte listelenerek daha fazla görüntülenmesine yardımcı olur. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz.
  • Acil Acil: Site ana sayfasında acil ilanların öne çıkarıldığı “Acil Acil” sekmesi altında ilanınızın öne çıkmasını ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İlanınızın bu bölümde görünmesini istiyorsanız, ilanınızı oluşturduktan sonra “Doping Satın Al” sekmesine tıklayarak satın alabilirsiniz.
  • Kalın Yazı dopingi ilanınız listelendiğinde ilanınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlar.
  • Güncelim dopingi ile ilanınız her zaman yeni bir ilan gibi görünsün.

 

Doping Özelliklerinin Web Sitemizdeki Görünen Alanları:

Ana Sayfa Vitrini Doping Örneği:

 

Kategori Vitrini Doping Örneği:

 

Kalın Yazı Doping Örneği:

Acil Acil Doping Örneği:

 

 

Doping Fiyatlarımız.

Dopin Adı Geçerlilik Süresi (Gün) Tekrar Yenileme? Ücret
Anasayfa Vitrini 30 Evet ₺100
Kategori Vitrini 30 Evet ₺50
Güncelim 30 Evet ₺30
Acil Acil 30 Evet ₺25
Kalın Yazı 30 Evet ₺15

Doping ücretleri zamanla farklılıklar gösterebilir, lütfen güncel doping fiyatları için bu sayfayı takip ediniz.